Aktualitātes

A.W.Olsen & Partners — vienīgā Latvijas komunikācijas aģentūra, kas apbalvota ar European Excellence Awards 2021

Latvijas PR aģentūra A.W.Olsen & Partners kļuvusi par lielākā Eiropas komunikācijas konkursa European Excellence Awards 2021 uzvarētāju kategorijā —“Pārmaiņu komunikācija”.

Šogad šajā prestižajā konkursā savā starpā konkurēja vairāk nekā 800 pieteikumu. Kompetenta žūrija augsti novērtējusi komunikācijas aģentūras A.W.Olsen & Partners kampaņu “Esi reāls!”, kas tika izstrādāta un īstenota pēc Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pasūtījuma. Šogad tā ir vienīgā European Excellence Awards balva, kas atceļos uz Latviju.

Viss European Excellence Awards 2021 uzvarējušo projektu saraksts: https://www.excellence-awards.com/best-of-2021/

Kampaņas „Esi reāls!” videoapraksts: https://youtu.be/NR_cOvdxRX8

Jāatzīmē, ka kampaņa „Esi reāls!” ir atzīta par labāko kategorijās „Tradicionālo un jauno mediju integrācija” (aģentūra), „Sociālie mediji” (aģentūra) un „influenceru mārketings” (aģentūra) arī pasaules līmeņa nozīmīgākajā konkursā sabiedrisko attiecību jomā IPRA Golden World Awards (IPRA GWA) 2021. Arī šeit „A. W. Olsen & Partners” bija gods kļūt par vienīgo balvas saņēmēju no Latvijas.

 

Par European Excellence Award

Prestižākā Eiropas prēmija European Excellence Award tiek pasniegta par izciliem sasniegumiem sabiedrisko attiecību un komunikāciju jomā kopš 2007. gada. Starptautiska žūrija vērtē pretendentus dažādās nominācijās, tādējādi izceļot labākos darba piemērus komunikācijas un PR jomā visā Eiropā.