Aktualitātes

Aģentūra A. W. Olsen & Partners ir izveidojusi pasaulē labāko valsts sektora kampaņu

Latvijas komunikācijas aģentūra A. W. Olsen & Partners ir uzvarējusi pasaules vislielākajā sabiedrisko attiecību jomas konkursā IPRA Golden World Awards (GWA) 2018 ar valsts sektoru strādājošo aģentūru kategorijā. Godalga ir piešķirta par pretkrāpšanas kustības #atkrāpies (#FraudOff) koncepciju un komunikācijas kampaņu. Šajā kustībā vairāki desmiti valsts, nevalstisko un komerciālo organizāciju cīnās ar krāpšanu visdažādākajās tās izpausmēs.

Ar godalgu IPRA GWA jau gandrīz trīsdesmit gadus tiek novērtēti labākie komunikācijas projekti no visas pasaules, ņemot vērā projekta sarežģītību, jaunradi, oriģinalitāti un tamlīdzīgus kritērijus vietējās sabiedrības, valsts, reģiona un pat visas pasaules kontekstā. „2018. gada finālisti ir lieliski. Konkursam iesniegtajos darbos redzējām metodisku pieeju, izcilu plānošanu un radošumu,” norādīja Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas (IPRA) prezidents Barts de Vrīss.

„Šādas prestižas godalgas saņemšana, par kuru mēs sacentāmies ar pasaules spēcīgākajiem komunikatoriem, apstiprina aģentūras A. W. Olsen & Partners stingrās pozīcijas pareizību, ka valsts pārvalde ne tikai var, bet tai vajag komunikācijā izmantot mūsdienīgas un progresīvas pieejas. Mēs lepojamies, ka šī nav mūsu pirmā ideja valsts sektoram, kas apbalvota ar augstāko godalgu prestižā starptautiskā konkursā,” sacīja aģentūras A. W. Olsen & Partners partnere Olga Kazaka.

“Ar #atkrāpies kustības radīšanu un attīstīšanu esam pierādījuši, ka, apvienojot spēkus, varam sasniegt daudz – paust savu attieksmi pret krāpšanu un aicināt to darīt arī citus sev apkārt. Kustības ilgtermiņa uzdevums ir panākt iedzīvotāju nulles toleranci pret krāpšanos mūsu valstī. Esam ļoti gandarīti par sadarbību un augsti novērtējam profesionāļu atzinību. Tas mūs mudina pie sasniegtā neapstāties, bet turpināt ideju attīstīt arvien plašāk,” uzsver Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietniece Jana Salmiņa.

Kampaņas #atkrāpies videoapraksts

Konkursam iesniegtos darbus vērtēja straptautiskā žūrija, apvienojot ekspertus no visas pasaules, tai skaitā no Austrijas, Beļģijas, Bulgārijas, Somijas, Nīderlandes, Krievijas, Saūda Arābijas, Turcijas un Apvienotās Karalistes. IPRA Golden World Awards 2018 svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks Barselonā šā gada oktobrī.