Aktualitātes

Jauns Celebrity box palīdz sagatavoties vasarai

Klāt pavasaris, un tas mūs motivē vairāk sportot, rūpēties par savu izskatu vai iepriecināt sevi ar jauniem iespaidiem. Tāpēc ir tikai loģiski, ka par pavasara Celebrity box galveno zīmolu ir kļuvusi sporta apģērbu marka 4F, kas ar 600 veikaliem 27 valstīs jau ir iekarojusi Eiropu. Arī vairāku valstu olimpiskās komitejas ir pienācīgi novērtējušas 4F produkcijas augsto kvalitāti. Starp citu, 4F veido īpašu kolekciju Latvijas sportistiem, kas šogad piedalīsies olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro un 2018. gadā — ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā. Celebrity box saņēmēji vieni no pirmajiem Latvijā varēja iepazīsities ar 4F produkciju, bet jau aprīlī visi interesenti ir aicināti apmeklēt viņu pirmo veikalu Rīga Plaza.

Šajā Celebrity box laidienā Latvijas slavenības saņēma arī Zviedrijas uzņēmuma Foreo revolucionāro sejas kopšanas ierīci LUNATM. Modernās tehnoloģijas ļauj aizmirst par parastu sejas ādas mazgāšanu un tīrīšanu ar cietu saru suku. Sērijas LUNA™ ierīces noņem 99,5 % netīrumu un vienlaikus ir 35 reizes higēniskākas par standarta tīrīšanas sukām. Šī visā pasaulē daudzkārt godalgotā ierīce palielina tīrīšanas līdzekļu efektivitāti, saudzīgi rūpējoties par ādu. Tagad tā ir pieejama arī Latvijā Douglas veikalos.

Īpašā privilēģija – Celebrity box saņēmējiem vakariņas gatavos beļģu šefpavārs Joriks Deiss. Šī pieredzējušā šefpavāra pārstāvētais uzņēmums BEchef apkalpo pat visaugstākā līmeņa banketus, piedāvājot beļģu un franču virtuvi ar akcentiem no dabiskiem un autentiskiem Latvijas produktiem.

Сelebrity box ir projekts, kas dod iespēju interesantām un ievērības cienīgām precēm un pakalpojumiem nonākt veiksmīgu un slavenu Latvijas iedzīvotāju rokās.

cb