Aktualitātes

Jauns reklamēšanas veids — Celebrity box

Latvijā populāras personas ir saņēmušas unikālā projekta Celebrity box pirmo laidienu. Tā ir pārsteiguma dāvanu kaste izmeklētiem saņēmējiem. Daudzi no viņiem uzreiz pastāstīja par to sociālajos tīklos, izraisot jautājumu, kas gan tur ir iekšā?
Celebrity_box
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Сelebrity box ir jauns projekts, kas dod iespēju interesantām un ievērības cienīgām precēm un pakalpojumiem nonākt veiksmīgu Latvijas iedzīvotāju rokās. Viņi saņem ne tikai informāciju, bet pašu produktu vai pakalpojumu. Celebrity box saņēmēji ir jauns viedokļu līderu tips – prosumeri (proactive consumers). Viņi ir aktīvi, redzami sociālajos medijos un viņiem ir viedoklis. Pats galvenais: viņi ietekmē sabiedrības viedokli. Ko viņi dara šodien, pārējie darīs tuvākajos mēnešos,” norāda projekta Celebrity box direktore un sabiedrisko attiecību aģentūras A. W. Olsen & Partners partnere Olga Kazaka.

Par Celebrity box pirmā laidiena galveno piedāvājumu kļuva galdiņu rezervēšanas restorānos bezmaksas pakalpojums GetTable.lv, kas gandrīz momentāni apstiprina rezervējumu ar īsziņu. GetTable.lv kastes saņēmējiem piešķīra VIP kartes. Vēl šajā Celebrity box laidienā saņēmēji atrada oriģinālo projekta “Paaudzes” fotoalbumu, kā arī tā autora, fotogrāfa Māra Kiseļova dāvanu karti. Latvijas dekora dizaina elementu un stilierīču aksesuāru ražotājs KINLEAVES projektam pievienoja krūzīšu paliktņus ar senlatviešu zīmēm, bet radošā kulinārijas studija JuJuBe Confections — savus jaunos maršmelovus. Turklāt Celebrity box saņēmēji varēs Ziedu sētā pasūtīt īpašus pušķus, ar kuriem šis salons ir sevišķi slavens rīdzinieku vidū.

Par Celebrity box saņēmējiem kļuva daudzi Latvijas slavenību popularitātes sociālajos tīklos reitinga “Celebrity box” Social Media (SM) TOP100 dalībnieki, kā arī vairāki turīgi Latvijas iedzīvotāji.Daudzas slavenības pauda pozītīvās emocijas sociālajos tīklos.
CelebrityBox in social media

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiek plānots, ka projekts būs regulārs, lai ļautu visinteresantākajiem un radošākajiem jaunumiem un zīmoliem nonākt redzamo Latvijas iedzīvotāju rokās.