Aktualitātes

Projekts “Celebrity box” saņēmis godalgu starptautiskajā komunikācijas nozares izcilības konkursā “Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2018”

Komunikācijas aģentūras A.W.Olsen & Partners projekts Celebrity box saņēma balvu kategorijā “Digital communication” ikgadējā Baltijas konkursā “Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2018”. Patentētais zīmols Celebrity box pastāv jau 2 gadus – šajā laika periodā projektā ir piedalījušies vairāk nekā 20 dažādi zīmoli.

“Celebrity box ir projekts, kurš interesantiem un ievērības cienīgiem produktiem un pakalpojumiem sniedz iespēju nonākt veiksmīgu un Latvijā plaši pazīstamu personu rokās”, komentē projekta idejas autore, aģentūras A.W.Olsen & Partners partnere – Olga Kazaka, “Projekta ietvaros, reizi trijos mēnešos tiek veidoti tematiskie dāvanu komplekti, kurus saņem Latvijā sociālajos tīklos populāri cilvēki: mūziķi, sportisti, blogeri, aktieri, TV zvaigznes”.

Celebrity box saņēmēji tiek rūpīgi atlasīti pēc vairākiem kritērijiem, tādiem kā iesaistes līmenis, reālo sekotāju skaits, botu un masu sekotāju neesamība lietotāja sekotāju vidū. Īpaša uzmanība tiek pievērsta sekotāju skaitam, kuri ir tieši no Latvijas. “Mūsu sasniegumi sadarbībā ar influenceriem projekta dalībniekiem sniedz izcilus rezultātus,” piebilst projekta idejas autore, “Celebrity box nepārtraukti rada lielu ažiotāžu sabiedrībā: mēs regulāri saņemam jautājumus par to, kā var iegūt vai kur var nopirkt Celebrity box, bet projekts ir ekskluzīvs un savā īpašumā to nav iespējams iegādāties”.

Komunikācijas aģentūra A.W.Olsen & Partners savu darbību uzsākusi 2005. gadā, saviem klientiem piedāvājot komunikācijas un mārketinga pakalpojumus. Par aģentūras klientiem ir kļuvuši tādi uzņēmumi kā Kaspersky Lab, L’Oreal Baltic, Zepter, WizzAir, ELVI, Mikrotik, Latvijas Republikas Finanšu ministrija, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs.